צעד אחד
לפני כולם
פלטפורמת חדשנית לניהול אחזקה
מבוססת בינה מלאכותית
קחו את הצעד - קבעו דמו
מה זה תוכנת אחזקה, ולמה כדאי למחשב?
ניתן לחסוך עד 70% מתקלות שבר, השבתות ציוד הפוגעים ברווחיות ותחרותיות של המפעל ניתן לצמצם .
AnyMaint משתמשת בשיטות הכי מתקדמות, ניתוחי ביג דאטה ומודל ייחודי של אחזקה שיתופית כדי ליצור חווית לקוח נוחה ופשוטה, המאפשרת לשפר את מערך האחזקה.
כאשר תתחילו להשתמש בשירות שלנו
תוכלו לקבל:
01
Digital Transformation - ניהול מערך אחזקה בפלטפורמה ויזואלית פּשוטה
02
כוח עבודה מחובר מכל מכשיר, בעבור כלל הציוד ולכל העובדים - Connected Workforce
03
ניתוחים חכמים ונתונים בזמן אמת - Industry 4.0 solution
השפעה מוכחת
 • ארז נהיר
  מנכ"ל ובעלים
  AnyMaint עוזרת לקבל תמונה ניהולית ברורה ומעודכנת של אחזקה בארגון, לשפר את זמינות משאבי הייצור, להקטין את כמות התקלות וזמני הdowntime. לעמוד בתוכנית הייצור וכתוצאה להנות מחסכון כספי רב.
 • דודו ברג'ל
  מנהל אחזקה
  פלטפורמה שלAnyMaint מאפשרת לנו לנהל בקלות וביעילות את מערך האחזקה במפעל. פתרון חדשני לתכנון, פיקוח על הביצוע, דיווחים בשטח on-line, ניתוח תוצאות ושימור ידע מקצועי
איך anymaint עובד?
למה anymaint?

בסביבה העסקית המהירה של היום, לכשל במכונה יכולה להיות השפעה משמעותית על התפעול וההכנסות. זו הסיבה שפיתחנו את AnyMaint, פלטפורמה רבת עוצמה שמפחיתה את זמן ההשבתה הבלתי מתוכנן בעד 70%. אנו אוספים נתונים מכל המקורות, כולל מכשירי IoT, רשומות כשלים ויומני תחזוקה כדי ליצור תצוגה מקיפה המייעלת את התחזוקה בכללותה.

הכירו את AnyMaint - פתרון חדשני לתעשיית ניהול התחזוקה. עם המודל הייחודי שלנו של תחזוקה שיתופית, שסוף סוף משלב קלט אנושי ונתוני מכונה באמת, אנו יכולים לנטר, לנתח וליצור הצעות ניתנות לפעולה שישנו את הצורה בה אתם מנהלים תחזוקה.

עם דגש על פשטות וקלות שימוש, AnyMaint מאפשרת לחברות לשפר את תהליכי התחזוקה שלהן במינימום מאמץ וללא כוח אדם נוסף. לא רק זה, המודל השיתופי שלנו ופרוטוקולי הניתוחים האנונימיים מאפשרים לנו לזהות התנהגויות ציוד ולהתריע מראש. עם הטמעה אחת מהירה וקלה - גם אתם יכולים לשפר את תהליכי התחזוקה שלכם.

 • עד 70% הפחתה בזמן ההשבתה
 • כוח עבודה של Connected Industry 4.0 בזמן אמת.
 • בטיחות ויעילות משופרים
 • פלטפורמה אחת עם תצוגות לכל המכשירים
 • ניתוח והסקת מסקנות במודל תחזוקה שיתופית
 • הנעת קבלת החלטות מבוססת נתונים
תנו לנו
להציג לכם
את anymaint!
נסו עכשיו
מאמרים
 • 01.05.2023
  כל המפעלים המסודרים דומים זה לזה, כל מפעל מבולגן - מבולגן בדרכו שלו
  בניית סדר במפעל ללא תהליכי אחזקה מסודרים זה לא עסק פשוט, אבל עם כלים נכונים והתמדה זה אפשרי
  קרא עוד
 • 06.04.2023
  תכנון טיפולים קשיח או מבוסס ביצוע בפועל?
  לוח זמנים קבוע מראש לשנה עבור תחזוקה מונעת לעומת מבוסס ביצועים: מה עדיף? ניתוח כל מקרה לגופו מראה שהאחרון יעיל יותר במקרים רבים.
  קרא עוד
 • 06.04.2023
  לוותר על עדכון חלקים במחסן טכני – בלי רגשות אשמה
  במחסני טכניים לרוב חסרות רשימות חלקים מעודכנות. למרות הצורך הברור, שינויים תכופים והיעדר מחסנאי האחראי על אחזקה לא מאפשרים ניהול מסודר של מחסן טכני. אם לא ניתן להציב ניהול המחסן בראש סדר העדיפויות לניהול התחזוקה, עדיף להתמקד במשימות חשובות יותר.
  קרא עוד
 • 06.04.2023
  שיפר מערך אחזקה עם כוח עבודה מחובר (connected workforce)
  כוח עבודה מקושר יכול לשפר את ניהול התחזוקה של הייצור על ידי אופטימיזציה של ביצועי הנכסים, אספקת נתוני תחזוקה מדויקים יותר, שיפור בטיחות העובדים ותאימות, מתן אפשרות להנדסה טובה יותר ואפשרות קבלת החלטות מונעות נתונים. פלטפורמת ניהול תחזוקה AnyMaint מספקת פתרון לחברות לאמץ את עתיד ניהול התחזוקה של הייצור.
  קרא עוד
לכל המאמרים