שיפר מערך אחזקה עם כוח עבודה מחובר (connected workforce)

בעולם הייצור המהיר, לא קל להישאר תחרותי. שיטות מיושנות לניהול תחזוקה המבוססות על נייר או “תורה שבעל-פה” מובילות לביצועים נחותים, עלויות אחזקה גבוהות וזמני השבתה ארוכים יותר. לעומת זאת, מובילי השוק העבירו את החברות שלהם דרך תהליך טרנספורמציה דיגיטלית ויישמו הלכה למעשה אוטומציה של כל שלב בתהליך התחזוקה. גישת “כוח עבודה מחובר” היא חלק מהותי מהשינוי הזה, המאפשר לעובדים ברצפת ייצור לגשת למידע קריטי בזמן אמת.
חמש נקודות על כוח עבודה מחובר ושיפר בניהול התחזוקה שלך:
1) שיפור ביצועי הציוד: עובדים יכולים לדווח ישירות ובמהירות על בעיות, ליזום בכך את תהליך הפתרון. טכנאי תחזוקה מדווחים על פתרון בעיה באופן מיידי לסגירת תהליך הפתרון. כך מצטמצמים זמני ההשבתה וזמינות הציוד לייצור עולה.

2) נתוני תחזוקה מדויקים יותר: עם גישה ישירה להליכי תחזוקה, עובדים יכולים לרשום נתונים מדויקים יותר, מה שמוביל לניתוח טוב יותר, תזמון עבודה וניצול מיטבי של מלאי חלקי חילוף.

3) שיפור בבטיחות ואיכות בעבודות אחזקה: גישה ישירה למסמכים הנדסיים יוצרת זרימת מידע בין מחלקות הנדסה, אחזקה, בטיחות ואבטחת איכות, משפרת את בטיחות העובדים ועמידת המפעל בדרישות בטיחות ורגולציה

4) הנדסה טובה יותר: ממשקי משתמש מתקדמים מאפשרים בניית מסמכים יעילים יותר ואינטראקטיביים מול העובדים, תוך שימת דגש על נקודות מפתח. ניירות מודפסים אינסופיים שלעיטים לא ניתן לקרוא אותם בגלל אילוצי שפה, מורכבות טכנית או נגישות נמוכה, הופכים ל הוראות עבודה לקוניות, ממוקדות, מוכנות לסימון ומילוי במהלך ביצוע העבודה בשטח

5) החלטות על בסיס נתונים: מדדים כמותיים תפעוליים וטכניים המוצגים על לוח בקרה בזמן אמת, המאפשרים להנהלת המפעל לקבל החלטות מהר יותר, ולפנות זמן לעניינים אסטרטגיים.
פלטפורמת לניהול אחזקה של AnyMaint מנגישה למפעלים פתרון חדשני לכוח עבודה מחובר, המאיץ את המסע לקראת טרנספורמציה דיגיטלית. עם AnyMaint, אתה יכול לשפר את ביצועי הציוד ונכסים, לתעד נתוני תחזוקה מדויק יותר, להעלות את בטיחות העובדים ועמידת החברה בתקנים ונהלים, לשדרג תהליכים הנדסיים ולקבל החלטות מונחות נתונים.
אמצו את העתיד בניהול אחזקת הציוד עם AnyMaintעוד היום.

AnyMaint - תוכנת ניהול אחזקה

מאמרים שיכולים לעניין אתכם
 • 01.05.2023
  כל המפעלים המסודרים דומים זה לזה, כל מפעל מבולגן - מבולגן בדרכו שלו
  בניית סדר במפעל ללא תהליכי אחזקה מסודרים זה לא עסק פשוט, אבל עם כלים נכונים והתמדה זה אפשרי
  קרא עוד
 • 06.04.2023
  תכנון טיפולים קשיח או מבוסס ביצוע בפועל?
  לוח זמנים קבוע מראש לשנה עבור תחזוקה מונעת לעומת מבוסס ביצועים: מה עדיף? ניתוח כל מקרה לגופו מראה שהאחרון יעיל יותר במקרים רבים.
  קרא עוד
 • 06.04.2023
  לוותר על עדכון חלקים במחסן טכני – בלי רגשות אשמה
  במחסני טכניים לרוב חסרות רשימות חלקים מעודכנות. למרות הצורך הברור, שינויים תכופים והיעדר מחסנאי האחראי על אחזקה לא מאפשרים ניהול מסודר של מחסן טכני. אם לא ניתן להציב ניהול המחסן בראש סדר העדיפויות לניהול התחזוקה, עדיף להתמקד במשימות חשובות יותר.
  קרא עוד